Aktualności


12 stycznia 2020

TVP3 Opole: Jakie korzyści płyną z masażu tajskiego dla naszego organizmu?

Jakie korzyści płyną z masażu tajskiego dla naszego organizmu? Jakie są techniki masażu i przede wszystkim dla kogo i dlaczego warto z niego skorzystać? Na to, jak i na wiele innych pytań mieliśmy okazję odpowiedzieć w TVP3 Opole w programie o!polskie o poranku.
6 stycznia 2020

Pytanie Na Śniadanie: Na czym polega uzdrawiająca moc masażu tajskiego?

Na czym polega uzdrawiająca moc masażu tajskiego? Na to i na wiele innych pytań mieliśmy przyjemność odpowiedzieć w Pytanie na śniadanie!
27 października 2018

PRACA: Recepcjonistka w salonie Masażu Tajskiego w Warszawie

W związku z rozwojem naszego salonu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko recepcjonistki. Miejsce pracy: Warszawa, Gocław.
21 sierpnia 2018

MASAŻ MIODEM – oczyszczająca siła natury

Czujesz się zmęczona i ociężała, skóra straciła blask, nie wysypiasz się, masz sztywne mięśnie i słabe krążenie krwi, a na biodrach zauważyłaś „skórkę pomarańczową”? Wszystko wskazuje, że potrzebujesz skutecznej detoksykacji organizmu. Spróbuj masażu miodem.
17 lipca 2018

-10% w lipcu na dowolny masaż w AMARI!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę specjalną: -10% na dowolny masaż w AMARI, dzięki czemu będziecie mogli poznać bliżej kulturę Orientu i poczuć magię starożytnej Tajlandii! Oferta obowiązuje w lipcu od środy do piątku w godzinach: 12:00 - 16:00!
9 lipca 2018

Masaż tygodnia w AMARI!

Poznaj wyjątkowe masaże w AMARI. W każdy tydzień coś nowego! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cotygodniowy cykl tajskich masaży w specjalnej cenie, dzięki czemu będziecie mogli poznać bliżej kulturę Orientu i poczuć magię starożytnej Tajlandii!
30 czerwca 2018

Zaproszenie na masaż

Teraz możesz zaprosić bliską Ci osobę w orientalną podróż do starożytnej Tajlandii z AmariSPA! Amari to nie tylko SPA, w którym można poddać się profesjonalnym masażom, wywodzącym się z kultury orientu, ale również miejsce, gdzie czuć jego zapach, pozytywną aurę i niesamowitą energię, dzięki której masaż stanie się nie tylko lekiem dla ciała, ale też dla duszy.
26 czerwca 2018

HIMBA – Nomadyczne plemię z ludu Herrero, zamieszkujące północną Namibię

Przywędrowali z Angoli w połowie XIX w. Mówią językiem z grupy Bantu. Mężczyźni zajmują się hodowlą bydła i biznesem daleko od domu, a kobiety praktycznie samotnie mieszkają w swoich wioskach. Ich skóra ma czerwonawy odcień od ochry, która codziennie się nacierają. Chroni ona skórę i włosy przed słońcem, pasożytami i brudem. Gęste włosy pokryte są zaschniętą czerwoną gliną.
20 czerwca 2018

Karnet 10 masaży z korzyścią dla Ciebie!

Karnet na 10 masaży AMARI SPA to 10% rabatu na nasze usługi! Gwarantujemy wysoki profesjonalizm masażystek, które zostały wybrane po castingu w najsławniejszych szkołach masażu w całej Tajlandii. To prawdziwe perły Wschodu. Każdy masaż w ich wykonaniu to prawdziwa poezja, uruchamiająca zmysły i głęboką wiedzę o swoim ciele.
11 czerwca 2018

MANTRA – wibracje dźwięku, oczyszczające duszę i uzdrawiające ciało

MANTRY - są to wyjątkowe słowa, wersy i sylaby, napisane w sanskrycie i pochodzące sprzed kilku tysięcy lat; są elementem praktyki duchowej w buddyzmie, hinduizmie i ezoterycy. Mantry powodują potężne drgania w ciele fizycznym, sferze psychicznej, duchowej zmieniając częstotliwość świadomości. Od tej pory organizm staje się silny, w nim już przepływa strumień światła niczym laser.
Paralaksa tła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Top